Před zahájením stavby domu je nutné si pečlivě vybrat projekt, podle kterého bude dům postaven. Mnoho lidí dnes volí stavbu domu na klíč podle typového projektu, protože se nemusí o nic starat. Jednoduše si vyberu projekt který vybraná firma nabízí a ta pak začne stavět. Většinou je nutné mít vlastní pozemek, protože firmy je nenabízí. Naprostá většina lidí kteří chtějí stavět dům si vybírá přízemní bungalov, protože nechtějí chodit po schodech. Ne každý pozemek je ale dostatečně velký, aby se na něm takový dům dal postavit. Dnes jsou k mání spíše menší pozemky, kam by se vešel jen opravdu malý domek, a proto lidé volí patrový dům, který jim poskytne daleko větší užitnou plochu.

nerezové zábradlí

Jak vyřešit schody?
U patrových domů je zásadní schodiště. Možná se vám to tak nezdá, ale po schodech se chodí celkem často, záleží ovšem samozřejmě na celkové dispozici domu. Pokud budete mít většinu ložnic nahoře, budete do nich chodit dost často, a proto je potřeba mít kvalitní schody, které budou dostatečně široké. Není příjemné když jeden musí čekat dole než ten druhý sejde, protože by se na úzkých schodech nevyhnuli. Schody mohou být designovým prvkem, který spojí celý interiéru domu. A když mu dodáte to správné zábradlí, bude celkový dojem ze schodů ještě lepší.

moderní zábradlí

Velmi oblíbené je nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova, které volí zejména lidé, kteří dbají hlavně na bezpečnost. Skleněné zábradlí je velmi efektní, ale například pro malé děti není úplně vhodné. Lepší je to nerezové, které jde vyrobit v různých variantách, i v kombinaci se dřevem. Je potřeba mít takové zábradlí, které bude především splňovat bezpečnostní standardy, což vám to nerezové zaručí. Podívejte se naše zábradlí, která jsou už u našich zákazníků. Dodáváme zábradlí nejen na schody, ale i na balkony a k francouzským oknům. U nás najdete kvalitu za dobrou cenu.