Rubrika: Móda

Značkové oblečení

Značkové oblečení

Je spousta lidí, kteří jsou fixovaní na značkové oblečení. Nikdy by si neoblékli nic jiného, než jen oblečení, které je značkové. Spoustě lidem jde o to, aby vypadali, že jsou bohatí a mají se dobře, i když ve skutečnosti tomu může být jinak, ale oni sami nechtějí, aby to vypadalo tak, že mají například s penězi problémy.

Dnes už je to ale tak, že i člověk, který není zrovna bohatý, může chodit ve značkovém oblečení. Jak je něco takového možné?

Pokud by člověk zavítal do obchodu se značkovým oblečením, pravděpodobně by byl zděšen z cen za dané oblečení. Ceny jsou mnohdy opravdu velmi vysoké a tak si člověk řekne, že by tolik korun za něco takového nedal. Vše se ale dá vyřešit.

dívka v bundě

Rádi nakupujete na internetu? Existuje spousta stránek, kde se dá značkové oblečení zakoupit levně. Pokud vám například nevadí oblečení, které někdo měl již jednou na sobě nebo jej nosil, ale dané oblečení je pořád v dobrém stavu, máte možnost si jej objednat a to za pár korun. Ve výsledku tak můžete mít značkové oblečení za pár korun a lidé tak nic nepoznají.

Je možné, že pokud jste nikdy ve značkovém oblečení nechodili a najednou se v něčem takovém objevíte, protože jste si chtěli udělat radost, budou z toho lidé překvapeni, ale jistě vám budou přát, že jste přišli k penězům a mohli jste si něco takového dovolit. Mnoho lidí neví o tom, že existují stránky, kde se dá značkové tričko sehnat i za 300,- a ne za 900,-, jako tomu v případě značkového oblečení bývá.

oblečení na věšáku

Opravdu je vše jen o tom umět hledat. Věřte, že můžete mít opravdu kvalitní oblečení za méně korun, než by vás vyšlo běžné tričko.

Jestliže se chcete začít oblékat lépe a kvalitněji, máte možnost. I vy si klidně ještě dnes můžete pořídit tři kvalitní trička za 1000,-. Stačí jen zavítat tam, kde máte možnost si něco takového pořídit.

Udělejte si i vy radost pěknými kousky, které vám jistě budou slušet.

Ženy a jejich zimní doplňky!

Ženy a jejich zimní doplňky!

Ráda vypadáte skvěle za všech okolností, v zimě je to těžší, vaše účesy a šperky tolik nevyniknou, musíte dát důraz hlavně na barvy, které toho o vás spoustu vypovídají. Základem je asi bunda či kabát, jste spíše sportovní typ? Určitě sáhnětepo lyžařských bundách, zakoupíte je s nejrůznějšími vzory, v různých barvách, nebojte se jich. Pokud jste spíše elegantní „šedá myška“, určitě je pro vás vhodný tmavý prošívaný kabát, který zkuste alespoň trochu oživit lehce barevnými doplňky, které vás zaručeně rozzáří. Takovým posledním velkým typem uvedu „barevnou“ dámu, která se nebaví výrazných kombinací a cítí se sebevědomě. Pro ty jsou úplnou senzací kabáty v pastelových barvách, na kterých budou lidé moc oči nechat! Alespoň ta zima nebude tolik pochmurná.
smějící se žena v čepici
Pastelové barvy jsou opravdu velice moderní a hezké, pokud se necítíte na to mít na sobě tak velký barevný „kousek“ zkuste alespoň nějaký doplněk v těchto barevných kombinacích.
Čepice – i pro sportovce tu máme jejich oblíbené kulichy s nápisy svých oblíbených značek, je to sice hezká klasika, ale myslím, že i ke sportovnímu outfitu můžeme zkusit něco víc cool. Dámské zimní čepice s bambulí vypadají skvěle snad v každém věku. Vybírat můžete z pletených nebo tenčích. Barvy se liší, zkuste třeba červenou, budete vypadat skvěle. Na výběr jsou také zdobení kamínky čí pro odvážnější barevné vzory. Do módy se vrací i pletené čelenky, které opět druhy a barvami nešetří. Obchody jsou jimi plné a vybere si každý a jsou tak fajn, že jedna vám určitě stačit nebude!
barevné rukavice
Šály a šátky – také se někdy proklínáte, že jich máte plnou skříň a domů jste si přinesla další? Nezoufejte, vždy se unosí, hodí se totiž pro každou příležitost a nosíte je většinu roku od tenkých šátků na ozdobu až po huňaté šály, které vás dokonale zahřejí, Je důležité samozřejmě správně skombinovat i s čepicí nebo čelenkou, ale nejlépe je střídejte.
Rukavice – pro ty, co mají pořád zmrzlé ruce, mám dobré zprávy! Výběr je opravdu široký, přes klasické palčáky k elegantním koženým rukavičkám s mašličkou nebo raději dáte přednost klasickým elastickým rukavicím s třpytivými kamínky?
Rozmanitost výrobků je rozhodně široká, je jen na vás, jak se s tím poperete. Zkuste svůj outfit alespoň některým z nich zvýraznit a budete se cítit skvěle!

Vodu v bazénu není radno podceňovat

Vodu v bazénu není radno podceňovat

Vodu v našem domácím bazénu není radno podceňovat, protože se musí udržovat v optimálních podmínkách. Někteří z nás mají venkovní typ bazénu, například nadzemní nebo zabudovaný v zemi, jiní mají zastřešený typ tedy vnitřní bazén. Abychom vodu měli vždy krásně čistou, průzračnou a také především hygienicky nezávadnou, musíme dbát na správné hodnoty ph. Ty také ovlivňují účinnost ostatní látek, tablet a dalších přípravků, které do vody pro čištění přidáváme. Aby i tyto přípravky a prostředky na čištění mohly správně fungovat, musí mít voda nastavené přiměřené a optimální hodnoty ph. Zde se proto často nachází kámen úrazu a přitom zjišťování těchto hodnot je tak jednoduché a mělo by se provádět pravidelně po celou dobu koupací sezóny. V průběhu koupání po celou sezónu musíme kontrolovat, jestli máme přidávat přípravky na snížení této hodnoty nebo zvýšení. K zjištění těchto parametrů slouží tester, https://www.profesia.sk/praca/it-tester/ který Vám hned odpoví na otázku, jestli má voda optimální hodnotu.

můstek

Optimální hodnota se vždy pohybuje v rozmezí od 6,8 do 7,5. Pokud napouštíte bazén z vlastních domácích zdrojů, formou vodovodu nebo podzemního zdroje, vždy je třeba hodnotu kontrolovat, protože se velmi často stává, že je potřeba právě tyto hodnoty upravit. Špatná hodnota působí negativně na naše zdraví, na pokožku plavců a ovlivňuje negativně celé naše zdraví. Může způsobovat vyšší korozi některých materiálů a následně se materiály mohou poškozovat.

potápěč

Přípravky na zvýšení hodnoty ph

Přípravky na zvýšení hodnoty se nazývají ph plus. Existují v granulované tedy sypké podobě nebo také tekuté – kapalné. Kapalné přípravky si můžete objednávat i ve velkoobjemových baleních. Ty jsou určené pro automatické dávkovače. Vždy je však nezbytné řídit se dle pokynů od výrobce a uvedeným konkrétním postupem, který vždy najdete na etiketě daného přípravku, který si u nás zakoupíte.
Pokud je tedy hodnota nižší než 6,8 používají se přípravky na zvýšení, abychom dosáhli následně opětovně optimálních podmínek a voda byla bezpečná, kvalitní a chráněná.