Ráda vypadáte skvěle za všech okolností, v zimě je to těžší, vaše účesy a šperky tolik nevyniknou, musíte dát důraz hlavně na barvy, které toho o vás spoustu vypovídají. Základem je asi bunda či kabát, jste spíše sportovní typ? Určitě sáhnětepo lyžařských bundách, zakoupíte je s nejrůznějšími vzory, v různých barvách, nebojte se jich. Pokud jste spíše elegantní „šedá myška“, určitě je pro vás vhodný tmavý prošívaný kabát, který zkuste alespoň trochu oživit lehce barevnými doplňky, které vás zaručeně rozzáří. Takovým posledním velkým typem uvedu „barevnou“ dámu, která se nebaví výrazných kombinací a cítí se sebevědomě. Pro ty jsou úplnou senzací kabáty v pastelových barvách, na kterých budou lidé moc oči nechat! Alespoň ta zima nebude tolik pochmurná.
smějící se žena v čepici
Pastelové barvy jsou opravdu velice moderní a hezké, pokud se necítíte na to mít na sobě tak velký barevný „kousek“ zkuste alespoň nějaký doplněk v těchto barevných kombinacích.
Čepice – i pro sportovce tu máme jejich oblíbené kulichy s nápisy svých oblíbených značek, je to sice hezká klasika, ale myslím, že i ke sportovnímu outfitu můžeme zkusit něco víc cool. Dámské zimní čepice s bambulí vypadají skvěle snad v každém věku. Vybírat můžete z pletených nebo tenčích. Barvy se liší, zkuste třeba červenou, budete vypadat skvěle. Na výběr jsou také zdobení kamínky čí pro odvážnější barevné vzory. Do módy se vrací i pletené čelenky, které opět druhy a barvami nešetří. Obchody jsou jimi plné a vybere si každý a jsou tak fajn, že jedna vám určitě stačit nebude!
barevné rukavice
Šály a šátky – také se někdy proklínáte, že jich máte plnou skříň a domů jste si přinesla další? Nezoufejte, vždy se unosí, hodí se totiž pro každou příležitost a nosíte je většinu roku od tenkých šátků na ozdobu až po huňaté šály, které vás dokonale zahřejí, Je důležité samozřejmě správně skombinovat i s čepicí nebo čelenkou, ale nejlépe je střídejte.
Rukavice – pro ty, co mají pořád zmrzlé ruce, mám dobré zprávy! Výběr je opravdu široký, přes klasické palčáky k elegantním koženým rukavičkám s mašličkou nebo raději dáte přednost klasickým elastickým rukavicím s třpytivými kamínky?
Rozmanitost výrobků je rozhodně široká, je jen na vás, jak se s tím poperete. Zkuste svůj outfit alespoň některým z nich zvýraznit a budete se cítit skvěle!