Éra inovací platí také pro oděvy, protože v boji se skvrnami jsou pokročilé pračky neocenitelné a sušení a péči o textilie podporují sušičky. Bez pověšení, bez provázků a kolíčků na oblečení. Bez konstrukcí na balkoně nebo na chodbě.

kolíčky na prádlo na lanku

1. Zkracuje dobu sušení oblečení

Cesta vedoucí od obarveného oblečení k čerstvému ​​a čistému oblečení je často poměrně dlouhá a hrbolatá. Po celém mycím cyklu je na řadě sušení, které vyžaduje buď hodně prostoru pro sušáky, které umožňují zavěšení mokrých košil, nebo schopnost předpovídat počasí. K tomu je přidán čas. Řešením všech těchto problémů je jeden inovativní produkt – sušička prádla, nejen, že nezabírá příliš mnoho místa, ale také usuší trička, halenky a kalhoty mnohem rychleji.

2. Nepoškozuje tkaniny

Mýtus o sušičkách spočívá v tom, že tento typ zařízení ničí látky a oblečení vytažené z prostorného bubnu je zmačkané. Většina dostupných řešení má specializované programy s funkcí, která minimalizuje počet záhybů, což se promítá do rychlejšího a snadnějšího žehlení. Modely s tepelnými čerpadly, mohou také sušit oblečení při mnohem nižší teplotě, která účinně chrání materiály před poškozením.

3. Dokonce usuší vlnu a hedvábí

Bojíte se, že hedvábné tričko ztratí kvalitu a načechraný vlněný svetr se zmenší a nebude na dotek tak příjemný? Některé modely Zařízení obsahují účinnou ochranou pro jemné tkaniny – od hedvábí po vlnu. Díky tomu je prádlo rovnoměrně vysušené a pohyby bubnu a teplota se přizpůsobují typu tkaniny, takže materiály neztrácejí kvalitu a dlouho si zachovávají svůj skvělý vzhled.
pračka a sušička

4. Funguje skvěle v domě jedné, velké rodiny

Výhody sušičky ocení velké rodiny, zejména rodiče batolat, kteří špinavé oblečení mění alarmujícím tempem. Obrovský buben může obsahovat obrovské množství oblečení, polštářů a prostěradel, a především je vysuší během několika desítek minut, aniž by bylo nutné čekat na přirozené usušení.