Líbí se vám opálená kůže? Není se čemu divit, opálený člověk vypadá často mnohem šťastnější, zdravější a v mnoha případech i štíhlejší. Pokud si chcete udržovat krásně opálenou pokožku po celý rok, nikoliv jen v létě, když trávíte horké dny u vody, tak neváhejte navštěvovat pravidelná solárium Brno. Odsud odejdete vždycky krásně snědí, a to přesně v takové intenzitě, která se vám líbí.

solárko

V moderním solárním studiu si můžete vybrat hned z několika strojů, které jsou rozděleny podle intenzity, na slabé, středně silné a silné. Slavné by měli využívat spíše lidé s mramorovou kůží, lidé, kteří se snadno spálí a kteří mají celkově problém se rozumně opálit. Střední síla je vhodná pro typického Čecha, který je schopen získat snědou pokožku poměrně běžně, riziko spálení zde ale pořád je. Silné stroje jsou naopak vhodné pro ty, kteří se opalují naprosto výborně a kterým stačí chvilka na sluníčku, a vypadají jako po týdenní dovolené u moře. Co se týče volby vhodného stroje, vždycky se ještě neváhejte porozprávět a poradit s obsluhou, která vám vždycky odborně poradí.

ü Snědá pokožka po celý rok
ü Přirozený vzhled
ü Bezpečný způsob slunění
ü Rychlé a efektivní výsledky již po několika návštěvách

opalování

Nezapomínejte na vhodnou péči

Vystavovat svou pleť intenzivnímu UV záření není samozřejmě úplně vhodné, ale zase to není nic, co by vám mohlo nějak ublížit. Vždycky je důležité dodržovat bezpečnostní pravidla, a bude to v pořádku. Pokud se sluníte tímto způsobem pravidelně, tak se vám taky určitě vyplatí investovat do kvalitní kosmetiky, která zklidní a hydratuje vaši pokožku po tomto procesu. Je to důležité i proto, že krémy a různé podobné přípravky udržují vaši pleť svěží a zajišťují přirozený vzhled. Navíc vám mohou taky zajistit mnohem víc dlouhotrvající efekt.