V lidském organismu vše funguje tak, že se musí na prvním místě zajistit funkce důležitých orgánů, a teprve pak se dodává energie a živiny všemu ostatnímu. To je také důvod, proč se první známky stárnutí (a mnohdy i bohužel velice brzy) objevují na pokožce, vlasech a obočí. Nikdo z nás však netouží rychle stárnout, mít vrásčitou pleť a šediny již ve středním věku, podmínkou je ovšem také pro to něco udělat.

hezká dívka

Rozhoduje životní styl

Jistě nemusíme zdlouhavě popisovat, jak důležitý je pravidelný pohyb, dobrý spánek, redukce stresu a pozitivní myšlení a samozřejmě strava. Ta však dělá mnoha lidem stále obrovské problémy, neboť je někdy obtížné zříci se stravovacích zlozvyků a zároveň pochopit, co nám doopravdy prospívá, a co naopak škodí.

nádherná dívka

Dobrou cestou ke zlepšení vlastního zdraví a zároveň i vzhledu, je větší objem rostlinné stravy v patřičné kvalitě a vhodně tepelně upravené. Kromě zeleniny, ovoce, zdravých tuků a luštěnin bychom měli odbourat kromě nadbytku cukru bílé pečivo a nahradit jej celými zrny. Vřele vám můžeme doporučit obilninu (bezlepkovou) s názvem Quinoa. Je prospěšná pro celý organismus a ne náhodou se Quinoa využívá i pro séra k růstu řas Pulo a obočí, obsahuje totiž velmi mnoho výživných látek, především snadno využitelných esenciálních aminokyselin a minerálních prvků, které potřebují buňky pro výživu a regeneraci.

Můžeme si vypomáhat i jinak

Chceme-li podpořit kvalitu pleti, vlasů, obočí i řas, můžeme to provést nejen vnitřní cestou skrze stravu, ale i vhodnými prostředky ve formě kondicionérů, tonik, olejů a krémů.

Arganový a ricinový olej – živiny se do organismu vstřebávají i pokožkou a skrze vlasovou tkáň, to je známá věc, kdy zabírají různé koupele a podobné wellness procedury. Arganový a ricinový olej mají blahodárný vliv na zpevnění buněčné struktury a hydrataci buněk, proto se také přidávají jako významná složka do séra pro růst obočí a řas již desítky let.