I podnikatel je jenom člověk a proto i tohoto potkávají běžné starosti, jaké mívají i jiní lidé. Finanční potíže nevyjímaje. Někdy se zkrátka nepovede podnikatelský záměr, někdy nezaplatí odběratel, je třeba větší investice a podobně, a v takové chvíli je zapotřebí rychle získat peníze, které jsou nezbytné k překlenutí takových komplikovaných časů. A to se dá často zařídit jen jediným možným způsobem. A to tak, že si dotyčný vezme půjčku.
ruské bankovky
Nabídek různých úvěrů je dnes spousta. Jako by se s nimi roztrhnul pytel. A pro kterou z nich se rozhodují právě takoví podnikatelé v nesnázích?
Velké oblibě se v takových případech těší hypotéky bez registru. A to proto, že umožňují rychlé a snadné získání i dost značné částky, a to i v případě žadatelů, kteří nejsou z pohledu poskytovatelů půjček zrovna atraktivní, spíše naopak.
U takovéto hypotéky musí mít totiž žadatel vlastně jenom nemovitost, která hodnotou odpovídá jeho požadavkům. Tím, že ji dá nebankovní společnosti do zástavy, totiž získává šanci na až sedmdesát procent její odhadní ceny.
A taková zástava je vlastně tím téměř jediným, co se tu po žadateli chce. A na oplátku se mu díky ní nabízí, že se nebude nahlížet do registrů dlužníků a nebude se brát zřetel na to, jsou-li tyto čisté nebo s nějakým tím záznamem, nevadí tu ani nižší daňová přiznání a další nedostatky.
Takže si tu stačí jednoduše zažádat přes internet, poslat několik fotografií oné nemovitosti k posouzení lidmi od poskytovatele, a po dohodnutí se na podmínkách a podpisu smlouvy už nic nebrání rychlému převedení peněz na žadatelův účet.
bankovky a mince
Úroky jsou tu přitom nízké, splátky jakbysmet, lhůta splatnosti může být i velice dlouhá, ovšem současně vždy i s možností předčasného splacení kdykoliv a bez sankcí.
A získané prostředky může takový podnikatel použít na cokoliv, co souvisí s jeho podnikáním.
A kdo by takové možnosti odolal, že? Zejména z řad těch, kdo jsou relativně problematičtí a jen tak u nějakého poskytovatele půjček by tak neuspěli.