Znáte svou přítelkyni natolik dobře, že dokážete odhadnout její osobitý oděvní styl? Máme tím na mysli, zda byste zvládli nakoupit jí více kusů oblečení tak, aby to vytvořilo jednotný model, z něhož bude mít ohromnou radost. Někteří muži totiž nakupují k narozeninám třeba trička nebo kalhoty, a pak zjistí, že to jaksi není ono, a namísto radosti z dárku přijdou rozpaky a smíšené pocity.

dívka u moře

Inspirujte se v jejím šatníku – až nebude vaše drahá polovička doma a budete mít dostatek času, vnikněte potají do jejího šatníku, vyskládejte více kusů oblečení na postel a zkoušejte přikládat k sobě kalhoty, mikiny, trika, šátky, čepice, halenky, kostýmy atp., abyste měli jasnější představu, co se k sobě může hodit, a co asi by si přítelkyně na sebe brala, kdyby se oblékala do společnosti nebo do přírody. Naslouchejte své intuici, a pokud vám něco sedne a zalíbí se, ihned si to vyfoťte a fotky si pak prohlédněte na počítači. Mohli byste toho využít při nákupu oblečení například se slevou na About You 50. Budete si prohlížet sortiment zboží v jednotlivých kategoriích a porovnávat je s fotkami z šatníku, načež můžete objevit něco, co by mohla přítelkyně ocenit.

dívka ve městě

Kombinujte vhodnou obuv – k oblečení byste také mohli pořídit vhodné obutí, výhodou nákupu bot je pouze nutná znalost délky chodidla, což snadno změříte podle vnitřní stélky, a žádnou jinou velikost při nákupu obuvi není třeba znát. Na About You pořídíte boty sportovní, společenské, i pro volný čas, stačí se řídit kategoriemi, podle nichž jsou tamní produkty vytříděny.

Doprava zdarma – od nákupu v hodnotě 399 korun máte dopravu zdarma a zboží lze také zdarma vyměnit či vrátit, pokud se zrovna netrefíte do té správné velikosti. Každopádně, pokud je vaše přítelkyně vnímavá, citlivá a milující, jistě ocení vaši snahu nakupovat potají dámské oblečení a obuv, a i když se zrovna v něčem zmýlíte, podstatná pro ni bude vaše pozornost a váš zájem udělat radost.