Potřebujete do něčeho uložit své reklamní předměty, katalogy nebo máte obchod a chcete tašky s vlastním logem? Rádi vám s tím pomůžeme. Igelitové tašky už dnes nejsou příliš v oblibě díky špatnému vlivu na životní prostředí. Proto vám nabízíme skvělou alternativu – papírové tašky, na které vám s radostí vytiskneme cokoliv si budete přát. Stačí nám zaslat vaše logo a my jím potiskneme papírovou tašku dle vašeho výběru. Rádi vám s výběrem poradíme a doporučíme, co by se pro vás nejlépe hodilo. Nemusíte mít strach, že se taška rychle zničí. Tašky, které nabízíme jsou z pevného kraftového papíru s kroucenými uchy a něco vydrží.

Papírové tašky

Papírové tašky jsou v dnešní době čím dál více v oblibě. Šetří životní prostředí, jsou pevné a vejde se do nich spousta věcí. Vybrat si u nás můžete z několika stylů, velikostí a bílé nebo hnědé barvy. Tašky jsou vhodné k uložení vašich reklamních předmětů, katalogů, ale také na nákup, přenášení věcí a podobně. Plánujete obdarovat své obchodní partnery nebo zaměstnance například na Vánoce? Není nic jednoduššího, než vložit dárky do papírové tašky s vaším logem. Díky papírové tašce budou kromě radosti z dárků obdarovaní vědět, že vám záleží také na životním prostředí. Logo lze umístit na střed nebo zadní část tašky, potisk trvá přibližně 9 dní a poté tašky odesíláme k vám. Jelikož si vážíme svých zákazníků, snažíme se splnit veškeré vaše přání a požadavky tak, abyste byli co nejvíce spokojení.

Papírová taška s logem

Potisk papírových tašek provádíme už několik let a kvalita je pro nás na prvním místě. Tašky jsou skvělou formou propagace, protože je lidé nosí do obchodů, předávají si v nich různé věci nebo třeba dárky. Pokud tedy váháte nad reklamním předmětem, který vás dostane do podvědomí lidí, tašky jsou tou správnou volbou, a my je pro vás rádi potiskneme. Už teď se těšíme na vaši případnou objednávku.