Dodávka patří k nejuniverzálnějším automobilům, které kdy byly vyrobeny. Jejich celkové provedení je udělané tak, aby auto uvezlo co největší náklad, ale přitom nedosahovalo velkých rozměrů. Dokonale se hodí na převoz materiálu na stavbu, na stěhování, ale také jako transport osob o 9 lidech. Pokud však žádnou dodávku nemáte, nemusíte zoufat, stačí si jí jednoduše vypůjčit dodávku na Vámi stanovený čas. Autopůjčovna dodávek, Vám nabídne hned několik druhů těchto vozů a to jak na dlouhodobý, tak krátkodobý pronájem.

dodávka

Pokud se dostane do situace, kdy je pronájem dodávky více než na místě, neváhejte a běžte do pronájmu. Tento pronájem Vám nejen ušetří čas, ale také práci, kterou byste měli s osobním autem. Na webových stránkách se můžete podívat, jaké vozy se přesně půjčují a jakou skupinu řidičáku na ně budete potřebovat. Dále je zde napsaný stručný popis automobilu, jako jsou rozměry, cena pronájmů a také nosnost vozu.

Mezi další výhody pronájmu patří zaručeně dálniční známka po celé České republice v ceně a taky zákonný a havarijní pojištění včetně asistence. Mimo to si můžete také objednat profesionálního řidiče, nebo si domluvit vyzvednutí vaší maličkosti v okolí půjčovny. Dodávky se půjčují vždy v naprosté čistotě a také s plnou nádrží. Firma také drží nejnižší ceny na trhu, a pokud dojedete vlastním automobilem do půjčovny, není problém nechat Váš vůz v místě půjčovny zdarma. Nemusíte se tak bát odcizení, či poškození vlastního vozu. K dodávce lze také zapůjčit přívěs, nebo si ho můžete objednat samostatně. Přívěsy mají nosnost 750 kg a disponují sklopným čelem. Vždy je také součástí přívěsu rezerva, pro případ defektu.

dodávka

Jestliže tedy zvažujete pronájem dodávky na stěhování, nebo převoz materiálu, určitě běžte do toho. Zaručeně si ušetříte drahocenný čas a také zbytečnou práci, kterou byste měli s osobním autem.