Řekněte sami, komu by se nehodila nějaká ta korunka navíc. Nezáleží na tom, jestli studujete a potřebujete nějakou tu korunu navíc, abyste si mohli vyjít ven s přáteli a nemuseli škemrat o peníze u rodičů nebo jestli jste matka na mateřské dovolené, která potřebuje nějaké penízky navíc pro své děti, protože přiznejme si to, sociální dávky nejsou zrovna vysoké, jestli jste v důchodu a pouze hledáte něco, čím byste se zabavili po večerech nebo dokonce zaměstnanec s pravidelným příjmem, který si chce trochu přilepšit.

umění

Každý z Vás může využít skvělou nabídku společnosti Selvintech s.r.o. a přivydělat si nějakou tu korunku navíc. A co vlastně jde? Společnost Selvintech s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ručně vyráběných dekorací a ozdob k nejrůznějším příležitostem. V naší nabídce samozřejmě převládají hlavně vánoční ozdoby, ale jsme schopni vyrobit Vám dekorace či ozdoby na objednávku podle Vašich předloh a představ, klidně i s firemním logem či ve firemní barvě. Všechno záleží na požadavcích zákazníka.

dárečky

A co tedy nabízíme Vám? No právě možnost přidat se k nám a vyrábět s námi krásné dekorační předměty. Bojíte se, že to nezvládnete? To nemusíte. Samozřejmě, že kromě materiálu k výrobě od nás také dostanete návody a postupy. Žádný učený z nebe nespadl a tak nevadí, pokud se Vám hned první výrobek nepovede. Ale pokud jste alespoň trochu manuálně zruční a rádi něco tvoříte nebo vyrábíte, jistě se do toho rychle dostanete. Pak už záleží jen na Vás, kolik dekorací vyrobíte a jak často se budete této činnosti věnovat.
Samozřejmě, že Vás za Vaši práci Selvintech s.r.o. odmění. Jakmile budete mít hotovo, stačí nám výrobky zaslat a my Vám na účet zašleme vydělané penízky. Přivýdělek se společností Selvintech s.r.o. je záruka spokojenosti. Jistě i Vy s námi budete spokojeni. Tak nás vyzkoušejte sami.