I vám se zdá, že se protloukáte mezi lidmi jako šedá myška a málokdo si vás vůbec všimne, když kolem něho projdete? V tom případě jste popelkou ve svém životě. Nevýrazná, nijak zajímavá, zanedbaná. Taková byla popelka z pohádky. Ale i ta se dočkala toho, že vyšla na výsluní a stala se z ní princezna. Udělejte i vy něco pro to, abyste byla jednou princeznou ve svém životě, a to jak kvůli vám, tak pro lidi kolem sebe. A už se vám nestane, že vás budou lidi a muži přehlížet!
obouvání boty

Celková změna vašeho vzhledu

Změnit váš image můžete kdykoliv jen chcete. Vlasy, nehty, make-up, svěží a módní oblečení – to vše na vás v okamžiku přiláká veškerou pozornost. Stačí jen navštívit správná místa a svěřit se do rukou specialistů, kteří vědí, jak na to. Pro jednou se odvažte a odhodlejte se k celkové úpravě vašeho zevnějšku, díky které se budete cítit také jako z pohádky. A vypadat? Tak to budete nepopíratelně krásně!

Nebuďte otrokem vašeho zaměstnání

Pokud vás v práci zavalují povinnostmi nejen nadřízení, ale i kolegové, je to pravděpodobně z toho důvodu, že si to necháte líbit. Snaží se vám někdo v práci podsouvat svoji práci? Nebuďte tou, která přichází první a odchází poslední, ale dělejte jen to, za co vás platí a co po vás váš šéf požaduje. Nesmíte dovolit, aby z vás ostatní dělali ještě větší stín, než jakým se už cítíte.
žena s vínem

Užijte si klid domova

Máte děti? A jste díky nim pořád v jednom kole? Přirozeně. Role matky je vyčerpávající. Co vám však na domově chybí je ten pocit, že jste doma a ne opět v práci. To, co počká jednoduše nedělejte a hoďte si pro změnu taky jednou nohy nahoru, udělejte si pohodlí u televize a nalijte si sklenku vína za to vše, co pro ostatní děláte. A teď se na výměnu věnujte jen sama sobě a své chvilce pro odpočinek. Dejte šanci oddechnout vašemu tělu a také mysli a dopřejte si pocit, že si vážíte sama sebe. Vždyť vy víte, že si to zasloužíte být někdy nejen popelkou, ale i princeznou!